Augu sveikas ir stiprus

Vasaris – sveikatingumo mėnuo mūsų darželyje. O ryto mankšta – geros dienos pradžia. Džiaugiamės, jog kartu pasportuoti, pasikrauti energijos bei teigiamų emocijų visai dienai noriai prisijungė ir mūsų mažųjų sportininkų tėveliai!
Vasario 20 dieną darželyje svečiavosi lektorė Viktorija Šadiul iš Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro, kuri vaikams vedė linksmas pamokėles „Bakterijų tramdytojai“. Mažieji smalsuoliai per mikroskopą stebėjo bakterijas, tyrinėjo muilo veiksmingumą bei atidžiai ir kantriai atliko eksperimentą.
Vasario 21 dieną vyko viktorina „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“, kurioje dalyvavo „Pūkuotukų“ ir „Nykštukų“ grupės. Vaikai pasitikrino savo žinias atsakinėdami į klausimus apie sveiką mitybą, rytinės mankštos naudą, kūno švaros palaikymą. Iš tikrų maisto produktų sudėliotos sveikos mitybos piramidės sukėlė nemažai diskusijų vaikų tarpe. Kad žinios greitai nepasimirštų, viktorinos pabaigą vainikavo vitaminų kupinos dovanėlės ir padėkos raštas.