Festivalis „Rasos lašelis“

„Aš namelį pastačiau – iš beržų, iš beržų, Ir langelį nudažiau – kaip gražu, kaip gražu...“. Ši nuotaikinga pasaka įkvėpė „Muminukų“ grupės vaikus ja pasidalinti su visais. Pasakos repeticijos vyko labai intensyviai, o didžioji generalinė mažųjų aktorių repeticija buvo pristatyta „Drugelio“ darželio bendruomenei. Sulaukę nuoširdžių, teigiamų įvertinimų, „Muminukų“ grupės vaikai dalyvavo Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų XIX teatro festivalyje „Rasos lašelis“, skirtam Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Festivalyje dalyvavo net 36 lopšelių-darželių vaikai, iš kurių „Muminukai“ buvo patys mažiausi (3-4 metų). Nepaisant to, vaikai pasirodė drąsiai, buvo linksmi ir artistiški, o gautas apdovanojimas-padėka tik dar labiau pradžiugino bei paskatino veikti toliau ir nesustoti.