Šokio žingsneliu

Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Judriausi mūsų visuomenės nariai – vaikai. Judėjimas jiems yra ypač malonus ir džiugus užsiėmimas, neišsenkantis stiprybės ir sveikatos šaltinis. O judėjimas skambant linksmai muzikai, turbūt, viena iš mėgstamiausių ir maloniausiu vaikų sporto rūšių. Patys mažiausi darželyje – Kiškučių grupės vaikai – ne mažiau nei tyrinėti knygeles, mėgsta šokti. Vos radę progą, bent akimirkai, jos nepraleidžia ir net neskambant muzikai, čia pat grupės draugams pademonstruoja modernų šokio žingsnelį. Taip vieną dieną auklėtojai Jūratei gimė idėja į vaikų ugdymą pažvelgti per šokio prizmę. Šokis – tai tarsi žaidimas, tačiau jo metu vaikai mokėsi svarbių dalykų, tokių kaip emocijų išreiškimas ir jų valdymas, stengėsi kantriai palaukti ar drąsiai pakviesti šokiui kitą. Šokių metu kiekvienas Kiškutis džiaugsmo ir juoko dozės skalę užpildė visai dienai ir tai atsispindėjo švytinčiose mažųjų akyse.