Nuo šiol fizinio lavinimo pamokėlės – dar smagesnės!

Visoms amžiaus grupėms, o ypatingai vaikams, fizinis aktyvumas yra fiziologiškai būtinas ir naudingas. Didžiąją laiko dalį mažieji mūsų planetos gyventojai praleidžia ugdymo įstaigoje, kuri yra puikus „įrankis“, padedantis vaikams koreguoti kasdienio gyvenimo įpročius, ugdant sveikos gyvensenos pagrindus ir didinant fizinį aktyvumą. Džiaugiamės, jog šiais metais vasario mėnesį mūsų darželio komandą papildė fizinio lavinimo pedagogas Simonas, kurio dėka fizinio lavinimo pamokos tapo linksmesnės, judresnės ir suteikiančios daug teigiamų emocijų. Kiekvieno užsiėmimo metu vaikai išbando kažką naujo ir netikėto, o pamokėlę Simonas paverčia tarsi mažu, į staigmenas bei nuotykius vedančiu, užsiėmimu su nenuspėjama jo pabaiga.