Spektaklis „Raudonkepuraitė“

˶Buvo kartą maža miela mergaitė, ir kas tik ją pamatydavo, visi pamildavo, bet labiausiai mylėjo senelė – ji nebeįmanė nė ko jai beduoti. Kartą padovanojo raudono aksomo kepuraitę, o kad kepuraitė taip gražiai tiko, ir mergaitė nieko kito daugiau nenorėjo nešioti, tai ir vadino ją tik Raudonkepuraite“… (iš Charles Perrault knygos).

Spinduliukų grupės vaikai labai mėgsta tyrinėti knygeles, o viena iš grupėje esančių pasakų knygelių niekada nebūna užmiršta. Tai knyga, kurioje aprašyta visiems gerai žinoma pasaka Raudonkepuraitė. Todėl vieną gražų rytą, auklėtojų pakviesti, Spinduliukai suskubo į spektaklį. Pirmiausiai kiekvienas kantriai laukė eilėje, norėdamas įsigyti bilietą, paskui atidžiai ieškojo, kur įsitaisyti, kad geriau matytų spektaklį ir nieko nepraleistų. Vaikai sužinojo, jog į spektaklį žiūrovai yra kviečiami trimis skambučiais, ir kad po trečiojo prasideda veiksmas, todėl vėluoti – nemandagu. Susidomėjusios mažųjų akytės stengėsi nepraleisti nei vienos scenos,  nei vieno personažo ištarto žodžio ir padaryto judesio. O nedingstančios šypsenos ir gausūs plojimai vainikavo Raudonkepuraitės pabaigą. Paklausus kuris personažas vaikams labiausiai patiko, vienareikšmiškai nugalėjo Raudonkepuraitė, ir tik šiek tiek mažiau populiarumo sulaukė Vilkas.