Sveikatingumo dienos

Kas yra sveikas maistas, kuo jis naudingas mūsų organizmui, kaip atrodo ir kodėl reikia rinktis sveikatai palankius patiekalus? Tai temos, kuriomis su vaikais reikia kalbėtis nuo ankstyvos vaikystės. Kaip išmokti tinkamai maitintis? Kai tik išmoksime derinti maisto kiekį, rūšį ir jei laikysimės patarimų, būsime sveiki ir gerai jausimės.

Sveikas maistas turi turėti gerą skonį! Tuo net neabejoja Kiškučių grupės vaikai. Auklėtoja Jūratė jiems surengė degustaciją, kurios metų stalą puošė spalvingi ir sveikatai naudingi vaisiai ir sėklos. Kiškučiai dar kartelį įsitikino, kad valgydami vaisius, daržoves ir įvairiausias sėklas bei riešutus, gaus reikiamų vitaminų ir mineralinių medžiagų, užaugs dideli ir stiprūs!

Muminukų auklėtoja Gintautė pabandė į vaikų sveikos mitybos ugdymą pažiūrėti šiek tiek kitaip ir pasiūlė jiems išbandyti naują pramogą grupėje – sulčių spaudimą. Kiekvienas galėjo išsirinkti ingridientus, maišyti jų proporcijas ir ragauti savo pagamintas unikalaus skonio sultis. Dar viena nauja pramoga – „Priešpiečiai tamsoje“. Muminukai pirmiausia rankytėmis bandė ištyrinėti skanėstų formas, dydį, tekstūrą, o paskui – ir paragauti. Kiek džiugių ir netikėtų emocijų kilo paragavus obuolio, juk nematant jis galėjo būti panašus ir į apelsiną ar pomidorą!

Karštą pavasario dieną niekas labiau neatgaivina, nei natūralaus jogurto ir vaisių kokteilis. Auklėtoja Aleksandra pasiūlė Nykštukams pasigaminti kokteilį pagal kiekvieno pomėgius. Šlakelis jogurto, riekelė banano, gabalėlis kivio ir gaivaus pavasario skonis mažų kulinarų stiklinėse! O svarbiausia, jog toks kokteilis tinka ir pusryčiams ir vakarienei, nes jame gausu vitaminų ir naudingųjų medžiagų augančiam organizmui.