Parama

Įstaigos finansavimo šaltinis yra savivaldybės biudžetas, mokinio krepšelis ir tėvų mokestis ikimokyklinio ugdymo reikmėms. Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie finansavimo, nukreipdami darželiui 2% pajamų mokesčio dalį! Šios lėšos bus naudojamos einamiesiems remontams ir jaukios, saugios aplinkos vaikams kūrimui.

Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu:

atsidarykite savo e-banką ir prisijunkite su slaptažodžiu.
susiraskite banke „e-valdžia“, „e-paslaugos“ ar „e-deklaravimas“.
suradę nuorodą į elektroninio deklaravimo skyrių, paspauskite „Sutinku“.
atsidaro naujas langas – VMI deklaravimo sistema. Susiraskite skyrelį „Pažymos“
parsisiųskite formą FR0512.
atsidarykite šią formą ir užpildykite visus laukus (prieš tai turite turėti instaliavę specialią deklaracijų pildymo programą ABBYY eFormFiller).
Išsisaugokite pakeitimus.
per VMI sistemą (skyrius „Siųsti paruoštą failą“) išsiųskite šią formą – prikabinkite failą, galite užrašyti pastabas laisvai.
VMI informacija tel. 1882. (visos taisyklės deklaravimas.vmi.lt)

Šią Jūsų paramos teisę tvirtina LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos (34 str. 3 dalis).
Dėkojame už bendradarbiavimą ir supratimą.

Mūsų rekvizitai:

Vilniaus lopšelis-darželis „Drugelis“