Į svečius pas gyvūnus

Vieną lietingą gegužės rytą Nykštukų grupės vaikai nusprendė praskaidrinti bebundančią dienelę ir iškeliauti į ekskursiją. Kaip tarė taip ir padarė! Savo ekskursijos tikslu pasirinko Jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame tikėjosi aplankyti ten gyvenančius paukščius ir gyvūnus, pamatyti dar niekada nematytas jų rūšis. Zoosodo darbuotojai vaikus pasitiko su šypsenomis ir įdomiais pasakojimais apie centro gyventojus. Nykštukai sužinojo, jog čia gyvūnai yra suskirstyti į kelias pagrindines grupes: ūkininko kiemas, Lietuvos fauna, egzotiniai gyvūnai, mažieji augintiniai (smulkieji žinduoliai), dekoratyviniai paukšteliai, akvariumų bei terariumų gyventojai. Kiekviename sustojime mažieji keliautojai pamatė kažką naujo ir netikėto – vaikai liko labai patenkinti. Išvykstant atgal į darželį Nykštukų veidelius puošė nuoširdžios šypsenos, o akys spindėjo džiaugsmu. Vaikai padėkojo už įdomią ir turiningą ekskursiją ir tvirtino, jog nuo šiol tikrai žinos kaip reikia tinkamai rūpintis ne tik savo augintiniais, bet ir laukiniais gyvūnais. Panašu, jog ši lietingos dienos kelionė virto ne tik pramoga, bet kartu buvo ir puiki pamoka.