Gyvūnų pasaulyje!

Nuo pat mažų dienų vaikai domisi gyvūnais, juos myli, nori juos pačiupinėti ar paturėti. O mažųjų patiriami šilti jausmai ir puiki savijauta leidžia jiems gerai jaustis, ugdyti atsakomybės jausmą, empatiją, moko išreikšti meilę aplinkiniams. Smalsučių grupė taip myli gyvūnėlius, jog vieną gražią dieną nutarė apsilankyti Lietuvos jaunųjų gamtininkų centre ir pamatyti bei susipažinti ne tik su šuniukais ir kačiukais, bet ir su egzotiniais gyvūnais. Kruopščiai apžiūrėję kiekvieną zoosodo kampelį, sužinoję kaip reikia rūpintis jo gyventojais, pasimėgavę akvariumų teikiama ramybe, Smalsučiai, kupini teigiamų emocijų, grįžo į darželį. Gyvūnų pasaulis kupinas atradimų, todėl po šios išvykos kiekvienas sutiktasis galėjo išgirsti spalvingą vaiko pasakojimą apie dar niekur nematytus paukštelius ar pamokymus kaip teisingai maitinti augintinius.