Spalviuko ir garsiuko kelionė

Labai šiltą ir saulėtą penktadienio rytą Spalviukas ir Garsiukas sukvietė Muminukus į nepaprastą kelionę. Kelionę po svajonių ir kūrybos šalį! Sulaukę netikėto paštininko siuntinuko su laiškeliu, išklausę jame užrašytą užburiančią istoriją, linksmieji nuotykių ieškotojai susibūrė ir pradėjo savo kelionę. Jos metu Muminukai riedėjo traukinuku, šoko, dainavo, o svarbiausia – visos kelionės metu stotelėse tapė gamtos grožį… Jos nuostabius laukus, žydinčias gėles ir medžius, saulės spinduliukus ir gaivinančius lietaus lašelius. Kelionės pabaigoje visą svajonių šalį apgobė labai gausi, tačiau nuotaikinga liūtis. Pasikrovę gerų emocijų, su plačiomis šypsenomis veidukuose, vaikai gavo Spalviuko su Garsiuku apdovanojimus už kantrybę bei nuoširdų dalyvavimą. Mažieji keliautojai pasipuošė aukso medaliais!