Stebuklinga kelionė sveikatos takeliu

Kai skaisčiai švietė saulė, ir oras dvelkė gaivia vasara, pas Muminukus atvyko du išdykę žmogeliukai – Nežiniukas ir Smalsiukas. Jie atvyko kupini jėgų ir ištroškę nuotykių, todėl sukvietė vaikus kartu įveikti įdomias ir, kartais, netikėtas užduotėles. Linksmai pasportavę, visi nukeliavo prie užduočių. Norint jas įveikti, pirmiausiai, teko pasukti galveles ir atsakyti į klausimus, kad visi STOP ženklai atvertų praėjimus. Kadangi mažieji sportininkai puikiai žino ką sveika valgyti, o ko geriau atsisakyti, todėl klausimai buvo čia pat išgvildenti. Išsiaiškinę, jog mūsų organizmas jaučiasi gerai, kai valgome sveikai, Muminukai keliavo išbandymų takeliais, kurių metu kojytėmis teko pajusti ir švelnią vatą, slidžius akmenukus, kietus kankorėžius ir netgi skirtingų temperatūrų vandenį. Kiekvieną užduočių kelią vaikai suko ir suko ratais, rodėsi, jog jis niekada nesibaigs! Ir kiek plačių šypsenų puošė veidelius, o naujus potyrius norėjosi pakartoti bei pajusti vėl ir vėl… Šiuose išbandymuose Muminukus energingai palaikė Smalsučiai linksmais šokiais ir plojimais.